Xtended Content (8.x-0.8) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Revisions
gl: Revisión

en: N/A
gl: N/D

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: About
gl: Información

en: Create @name
gl: Crear @name

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
