Xtended Content (8.x-0.8) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Revisions
hr: Revizije

en: N/A
hr: N/D

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: About
hr: Opis

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
