Xtended Content (8.x-0.8) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
