Xtended Content (8.x-0.8) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Revisions
lt: Versijos

en: N/A
lt: N/D

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: About
lt: Apie

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
