Xtended Content (8.x-0.8) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
