Xtended Content (8.x-0.8) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: About
te: గురించి
