Xtended Content (8.x-0.8) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: About
ug: ھەققىدە
