Xtended Content (8.x-0.9) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
