Xtended Content (8.x-0.9) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: View
az: Görünüş

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: N/A
az: Yox

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında

en: Create @name
az: @name yaradın

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.
