Xtended Content (8.x-0.9) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Revisions
bs: Revizije

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
