Xtended Content (8.x-0.9) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: N/A
ca: No aplica

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: About
ca: Detalls

en: Create @name
ca: Crea @name

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.
