Xtended Content (8.x-0.9) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Revisions
cs: Revize

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: About
cs: Popis

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: The maximum length of the field in characters.
cs: Maximální délka pole (počet znaků)

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
