Xtended Content (8.x-0.9) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Revisions
es: Revisiones

en: N/A
es: N/D

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: About
es: Acerca de

en: Create @name
es: Crear @name

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -

en: Text value
es: Valor de texto

en: %name: may not be longer than @max characters.
es: %name: no puede ser mayor que de @max los caracteres.
