Xtended Content (8.x-0.9) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Revisions
ro: Revizii

en: N/A
ro: N/D

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: About
ro: Despre

en: Create @name
ro: Creează @name

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: Text value
ro: Valoare text

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
