Xtended Content (8.x-0.9) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Revisions
ru: Редакции

en: N/A
ru: Н/Д

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: About
ru: Информация

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -

en: Text value
ru: Текстовое значение

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
