Xtended Content (8.x-0.9) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: N/A
ta: இல்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: About
ta: பற்றி

en: Create @name
ta: @name உருவாக்க

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
