Xtended Content (8.x-0.9) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Revisions
th: รุ่น

en: N/A
th: ไม่มี

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
