Xtended Content (8.x-0.9) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: About
tr: Hakkında

en: Create @name
tr: @name oluştur

en: The maximum length of the field in characters.
tr: Alanın karakter olarak azami uzunluğu.

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: Text value
tr: Metin değeri

en: %name: may not be longer than @max characters.
tr: %name: @max karakterden daha uzun olamaz.
