Xtended Content (8.x-0.10) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Create @name
eo: Verku @name

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
