Xtended Content (8.x-0.10) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: N/A
is: Á ekki við

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: Create @name
is: Stofna @name
