Xtended Content (8.x-0.10) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
