Xtended Content (8.x-0.10) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: View
mn: Харах
