Xtended Content (8.x-0.10) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
