Xtended Content (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: View
af: Wys

en: Revisions
af: Weergawes

en: Create @name
af: Skep @name
