Xtended Content (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Revisions
ar: المراجعات

en: N/A
ar: غير موجود

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: About
ar: حول

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: The maximum length of the field in characters.
ar: أقصى طول للحقل بعدد الحروف.

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
