Xtended Content (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: View
bn: প্রদর্শন

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Create @name
bn: @name তৈরি করুন
