Xtended Content (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: View
cy: Gweld

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Create @name
cy: Creu @name
