Xtended Content (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: About
el: Περί

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.
