Xtended Content (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: View
fil: Tingnan

en: Create @name
fil: Lumikha ng @name
