Xtended Content (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: About
gu: વિશે
