Xtended Content (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Revisions
he: גרסאות

en: N/A
he: -ללא-

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: About
he: אודות

en: Create @name
he: יצירת @name

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: Text value
he: ערך טקטואלי
