Xtended Content (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Revisions
hi: संशोधन

en: N/A
hi: एन / ए

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: About
hi: के बारे में

en: Create @name
hi: @name बनाएँ

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -

en: Text value
hi: पाठ मान
