Xtended Content (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
