Xtended Content (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Maximum length
ja: 最大長

en: About
ja: アバウト

en: Create @name
ja: @nameの作成

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -

en: Text value
ja: テキスト値

en: %name: may not be longer than @max characters.
ja: %name: @max 文字よりも長くすることはできません。
