Xtended Content (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
