Xtended Content (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: N/A
lv: N/P

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: About
lv: Par

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
