Xtended Content (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
