Xtended Content (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
