Xtended Content (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
