Xtended Content (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Revisions
pl: Wersje

en: N/A
pl: niedostępne

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: About
pl: O stronie

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.
