Xtended Content (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Revisions
uk: Редакції

en: N/A
uk: Н/Д

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: About
uk: Про модуль

en: Create @name
uk: @name: створити

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Text value
uk: Текстове значення

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.
