Xtended Content (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Maximum length
ur: حد لمبائی
