Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Host
ast: Sirvidor

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Method
ast: Métodu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Port
ast: Puertu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
