Xtended Content Entity (2.2.11) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Method
cy: Dull

en: Limit
cy: Terfyn

en: Query
cy: Ymholiad

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Revision of %title from %date
cy: Diwygiad %title o %date.
