Xtended Content Entity (2.2.11) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Method
eu: Metodoa

en: Button
eu: Botoia

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Port
eu: Ataka

en: Definition
eu: Definizioa

en: Limit
eu: Muga

en: Query
eu: Kontsulta

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Debug
eu: Araztu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text value
eu: Testu balioa
