Xtended Content Entity (2.2.11) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Method
jv: Metode

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
