Xtended Content Entity (2.2.11) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select a value -
my: - တန်ဖိုးတစ်ခုကိုရွေးချယ်ပါ -
