Xtended Content Entity (2.2.11) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Host
oc: Òste

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Method
oc: Metòde

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Port
oc: Pòrt

en: Token
oc: Geton (token)

en: Definition
oc: Definicion

en: Query
oc: Requèsta

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Changed
oc: Modificat

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Debug
oc: Depuracion

en: Identifier
oc: Identificant

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
