Xtended Content Entity (2.2.11) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
