Xtended Content Entity (2.2.11) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: About
ug: ھەققىدە
